Förtroendevalda hos oss.

Jimmie Larsson (M)

Kontaktinformation

Telefon:
073-7709038 (mobil)

Postadress:
Tallgatan 25 565 33 MULLSJÖ
(bostad)

E-post:
jimmie.larsson@mullsjo.se

Uppdrag (4 st)

OrganisationUppdragPeriod
Barn- och utbildningsnämnden Ersättare 2019-01-01 - 2022-12-31
Kommunfullmäktige Ledamot 2018-10-15 - 2022-10-15
Kultur- och fritidsnämnden Vice ordförande 2019-01-01 - 2022-12-31
Socialnämnden Ersättare 2019-01-01 - 2022-12-31