Förtroendevalda hos oss.

Tonie Krusing (KD)

Uppdrag (3 st)

OrganisationUppdragPeriod
Kommunfullmäktige 2:e vice ordförande 2018-10-15 - 2022-10-15
Mullsjö Utvecklingsbolag AB Ersättare som stämmoombud 2019-01-01 - 2022-12-31
Stämmoombud Mullsjö Utvecklings AB Ersättare som stämmoombud 2019-01-01 - 2022-12-31