Förtroendevalda hos oss.

Alexander Norman (MP)

Uppdrag (3 st)

OrganisationUppdragPeriod
Kommunfullmäktige Ledamot 2018-10-15 - 2022-10-15
Mullsjö Bostäder AB Ledamot 2017-06-02 - 2019-06-01
Stiftelsen Ryfors gammelskog Representant 2019-01-01 - 2022-12-31